החזון והאני מאמין - דובוני החלמה
הבית > החזון והאני מאמין

החזון והאני מאמין

עמותת דובוני החלמה פועלת מתוך שליחות וחזון לתת למען הזולת חיבוק מוחשי שתמיד יהיה שם ברגעים שצריך.
עמותת דובוני החלמה הוקמה כדי להקל על כאבים פיזיים או נפשיים של אנשים שחלו במחלה קשה או שעברו טראומה פיזית או נפשית קשה כמו נפגעי טרור, נכי צה"ל, ניצולי שואה או נפגעי טראומות אחרות.
עמותת דובוני החלמה שמה לעצמה למטרה להגיע לכל אותם אנשים ולהעניק חיבוק אוהב שתמיד יישאר שם.
אנחנו מאמינים שדמיון מודרך זו דרך שניתן לסייע בה לחולים ונפגעי טראומות קשות להחלים. אם נאמין שיש בנו את הכוח והרצון להתגבר על כל המכאובים והמכשולים, אנחנו מסוגלים לעשות את זה. דובון החלמה הוא סוג של מטפל פרוותי ומתוק שבא לתת לנו חיבוק וחיזוק ובעיקר להראות לנו שאנחנו יכולים להתגבר ולהיות חזקים גם אם נדמה לנו שזה קשה.
דובוני החלמה מוענקים ללא כל תמורה לאנשים בכל הגילאים מפעוטות עד קשישים ללא הבדל בין גזע, דת ומין.
אנחנו אירגון אפוליטי שמקדיש את פעילותו לרווחת מטופלים מכל האוכלוסיות והאזורים בארץ.

דובון או בשמו באנגלית Teddy Bear הומצא לראשונה בשנת 1902 על ידי מוריס מיצ'טום. מאז ועד היום הדובון הפך להיות צעצוע הפרווה האהוב והנמכר ביותר בהיסטוריה. עבור ילדים דובון עושה טוב ומשמח ול'ילדים' גדולים יותר הוא נותן תחושה של חמימות ומזכיר לנו את הילדות והרכות שבנו.

אנחנו בדובוני החלמה מאמינים ורואים את ההשפעה החיובית שדובון החלמה עושה גם לאנשים מבוגרים ומבוגרים רבים מקבלים דובוני החלמה באותה הרגשה של כייף והתלהבות שילדים מקבלים לכן אין לנו עדיפות בהענקת הדובון לילדים אלא תמיד למי שזקוק יותר לדובון החלמה, לא משנה מה גילו. למעשה גילינו שההשפעה החיובית על חולים מבוגרים היא עוצמתית עוד יותר.
כל חברי העמותה פועלים במסירות מתוך הרצון לסייע ולחבק.
רוב פעילות העמותה הינה מבוססת על מתנדבים.
כל מתנדב שמצטרף למשפחת המתנדבים מגיע אלינו מתוך חיבור לחזון והשליחות של עמותת דובוני החלמה שדוגלת בנתינה ובחינוך לדרך של נתינה.
עמותת דובוני החלמה פועלת ללא כוונת רווח ומבוססת ברובה על מתנדבים ולכן פעילותה תלויה במתנדבים ותרומות.
בברכת חיבוק אוהב,
עמותת דובוני החלמה והצוות המסור

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English