דובוני החלמה בעולם - דובוני החלמה
הבית > דובוני החלמה בעולם

דובוני החלמה בעולם

אומנם עיקר הפעילות של דובוני החלמה היא בארץ במקומות שצריכים לקבל חום ואהבה, עמותת דובוני החלמה רואה חשיבות בשליחת אהבה וחיבוקים למקומות אחרים בעולם ובעיקר לילדים באזורים מוכי אסון, עוני או טרגדיות.

לכן דובוני החלמה נשלחו לסרי לנקה לאחר אסון הצונאמי, לקונגו לנפגעי המלחמה באזור בשיתוף עם משלחת של ארגון ברית עולם, קניה לבית יתומים לילדים נשאי איידס, הודו לילדים יתומים ואנחנו ממשיכים לעשות מאמצים להגיע לאנשים שצריכים עזרה בעולם.

לעתים אנחנו משתפים פעולה עם ארגונים הומניטריים ובפעמים אחרות אנו שולחים משלוח דובוני החלמה ישירות לאיש קשר באזור כמו במקרה של סרי לנקה או קניה. עלות השליחה היא יקרה וללא סיוע כספי לא ניתן לשלוח דובוני החלמה למקומות אחרים בעולם.

חשוב לנו לחבק ילדים במקומות אחרים בעולם שכן דובוני החלמה הם סוג של שגרירים קטנים שעושים טוב, מחבקים וגם שולחים מסר של פיוס ואהבה למדינות אחרות כי דובוני החלמה מביאים חיבוקים שבאים מישראל. אומנם אחוז קטן מדובוני החלמה מחולקים בעולם אך כל חיבוק כזה עושה הרבה טוב.

כמובן שמיותר לציין שדובוני החלמה מחולקים גם לילדים בבתי חולים שהגיעו ממדינות רחוקות לקבל טיפול בישראל. בין אם זה במסגרת ניתוחי לב שעושה ארגון הצל ליבו של ילד או ארגון אחר שמסייע לילדים ממדינות עולם שלישי או פליטים, דובוני החלמה ע"ר תמיד שמחה לשלוח חיבוק.


דובוני החלמה מחבקים ילדים בקונגו


דובוני החלמה מחבקים ילדים בסרי לנקה

לתרומות ותמיכה בפעילות דובוני החלמה בעולם, אנא שלחו לנו תרומה דרך מערכת ההתרמה שלנו. כל תרומה תתקבל בברכה ותסייע למאמצינו.

לתרומה מאובטחת באתר לחצו כאן

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English