חיבוקים לאונקולוגיות - דובוני החלמה
הבית > חיבוקים לאונקולוגיות

חיבוקים לאונקולוגיות

עמותת דובוני החלמה רואה חשיבות עליונה בסיוע למי שלקה במחלת הסרטן ואנו עושים מאמצים להגיע לחולי סרטן במחלקות אונקולוגיות, מרפאות אונקולוגיות וקבוצות תמיכה לחולים ומשפחתם. אחת המטרות העיקריות לשמה קמה העמותה היא לסייע ולהקל על כאבם של חולי סרטן וכך דובוני החלמה עושה במשך תקופה ארוכה.

חולה סרטן עובר טיפולים קשים שמצריכים הרבה כוח וחיזוקים שלרוב אין כתוצאה מהחולשה הפיזית והנפשית. דובון החלמה מחבק, נותן אהבה וכוח להתמודד לא רק מול המחלה אלא גם בזמן הטיפולים המתישים. אנחנו מאמינים שאם נחשוב שאנחנו חזקים ושאנחנו יכולים להצליח ולהתגבר, נוכל להתגבר. הדובון מסייע לנו לחשוב חיובי ולהאמין ביכולת שלנו.

אומנם זהו רק צעצוע פרווה קטן אך האהבה שהוא מכיל היא זו שעושה את ההבדל. אנחנו גם ממליצים לכל מי שקיבל דובון החלמה לקרוא לו בשם ולחבק אותו פעמים רבות ככל האפשר בכדי שהוא ייתן את מלוא האהבה שיש לו לתת.

היעד ששמנו לעצמנו הוא להגיע לכ-10000 חולי סרטן עם דובוני החלמה. אתם מוזמנים לסייע ולתרום לפעילות דובוני החלמה כדי שנוכל לחבק כמה שיותר ילדים ומבוגרים שמתמודדים עם מחלת הסרטן ותסמיניה הפיזיים והרגשיים

חברת כפר השעשועים

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English