שאלות ותשובות - דובוני החלמה
הבית > שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

איזה דובון מתאים להיות דובון החלמה?
כל דובון שהוא רך, חדש או במצב חדש. השווי הכספי, גודלו או הצבע של הדובון לא משנה. הדבר הכי חשוב שהוא נושא את אהבתכם. אנחנו אוהבים לקבל דובונים שאוהבים אותם ולא דובונים שלא רוצים בהם יותר.

מדוע חשוב לכם לקבל דובונים יד ראשונה ?
דובוני החלמה הולכים בעיקר לחולים בבתי חולים במחלקות אונקולוגיות ואפילו לעיתים לחולים שנמצאים בבידוד לכן מאוד חשוב שהדובונים יהיו חדשים וכמה שיותר נקיים, נטולי אבק או לכלוך.

האם דובוני החלמה מחולקים לילדים בלבד?
בהחלט לא. דובוני החלמה מחולקים למגוון גילאים מפעוטות עד קשישים. נוכחנו לראות את ההשפעה החיובית של דובוני החלמה על מבוגרים ולמעשה ההתלהבות והשמחה שבה מבוגרים מקבלים דובוני החלמה לא פחותה מההתלהבות של הילדים לנוכח הדובונים. דובון מתקשר לרכות והילד שבתוכנו לא משנה באיזה גיל ודובון החלמה הוא כלי טיפולי עבור כולם. העדיפות בחלוקה היא למי שנמצא במצב שמצריך חיזוק וכוח ולא משנה מה גילו, דתו או מינו.

האם גם צעצועים רכים אחרים יתקבלו או שאתם מקבלים רק צעצועי דובונים?
אומנם יש לנו העדפה לצעצועי דובים, אך גם צעצועי חיות אחרות יתקבלו בברכה כל עוד הם רכים ויכולים להעניק חיבוק חם. לעיתים צעצועים רכים אחרים יקבלו שם ותפקיד מיוחד תחת השם דובוני החלמה לדוגמא דר. דאקי, כינוי שניתן לברווזונים רכים שחילקנו לילדים חולים בבית חולים. שימו לב שבובות פלסטיק או צעצועים לא רכים אינם מתאימים להיות דובוני החלמה.

האם גם אני יכול לחלק דובוני החלמה לאנשים?
נשמח לצרף אנשים למעגל ההתנדבות של פעילותנו ולמערך החלוקה בהתאם לכמות הדובונים במלאי. אם אתם מעוניינים להצטרף לחלוקה עתידית, הרשמו לרשימת המתנדבים של דובוני החלמה. ניתן למלא טופס מתנדב באתר. למען שמירת האופי הייחודי של דובוני החלמה, חשוב לציין שחלוקת דובונים ללא קשר לעמותת דובוני החלמה אינה יכולה להיות תחת השם דובוני החלמה או השם הרשום באנגלית, Healing Teddies ©

אני מעוניינת לפתוח בתוכנית איסוף דובים למען מאמצי הסיוע של דובוני החלמה. כיצד אני יכולה להתחיל בתוכנית זו?
כל הכבוד על הרצון והיוזמה לסייע. את מוזמנת להכנס לדף פרוייקט ילדי חמלה שלנו ולהוריד את המדריך שלנו לאיסוף דובוני החלמה. לאחר שקראת קצת על דובוני החלמה ועל הדובונים הדרושים אנא צרי קשר איתנו כדי שנוכל להיערך לקליטת הדובונים. דובוני החלמה ע“ר תהפוך את הדובים הנושאים את אהבתכם לדובוני החלמה ומתנדבים יחלקו את דובוני ההחלמה בבתי החולים ובתי שיקום. ניתן גם להוסיף מכתבי תמיכה לדובים שימסרו ביחד עם הדובים. התוכנית מתאימה לבתי ספר וגנים כשיעור מדהים בנתינה אך גם יכולה לעבוד בכל מקום אחר כגון חברת הייטק או מרכז קהילתי בהתאמה לאותו מקום.

חבר טוב שלי חלה במחלה קשה. האם אני יכול לרכוש דובון החלמה עבורו?
לא. דובוני החלמה אינם למכירה. אתם יכולים לבקש דובון החלמה עבור מישהו שצריך חיזוק ותמיכה. שלחו לנו פנייה עם קצת פרטים ואנחנו נשמח להעביר את דובון ההחלמה ללא תמורה. כמובן שאתה מוזמן לתרום לפעילות העמותה ולסייע לנו להגיע עם החיבוק לעוד אנשים בזכות תרומתך.

כמה דובונים התרומה שלי שווה?
אם תרכשו דובון בחנות הוא ייעלה בסביבות 40-50 ₪ אנחנו יכולים לרכוש דובונים בחצי מהעלות. כך שבזכות תרומה של 200 ₪ נוכל לחלק דובוני החלמה לעוד 10 איש ותרומה של 2000 ₪ תסייע לנו להגיע ל-100 איש. כמובן שיש לנו הוצאות של לוגיסטיקה וציוד שחיוניות לפעילות כך שכל תרומה מסייעת.
לכן חשוב להדגיש כי להמשך הפעילות, עמותת דובוני החלמה תלויה בתרומות כספיות. אנחנו מקבלים את רוב התרומות בדובונים וללא משאבים כספיים לא ניתן להגיע ליותר אנשים.
לתרומה מאובטחת ובטוחה לחצו כאן

יש לכם עוד שאלות שלא ענינו עליהם בדף זה או תרצו פרטים נוספים, נשמח לתת מענה. אתם מוזמנים ליצור קשר.

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English