למי מגיעה התרומה שלכם - דובוני החלמה
הבית > למי מגיעה התרומה

למי מגיעה התרומה והאהבה שלכם

דובוני החלמה מחולקים ברחבי הארץ והעולם ללא הבדל בין גיל, דת, גזע או מין. עד כה חולקו מאות רבות דובוני החלמה. מכיוון שכל דובון החלמה עובר הכנה, אנחנו מתמקדים בעוצמת האהבה שבכל דובון ולא בכמות הדובונים ויחד עם זאת המטרה להגיע לכמה של יותר אנשים.

דובוני החלמה חולקו בבתי חולים בארץ כמו בית חולים וולפסון, בית החולים תל השומר, בית החולים זיו בצפת, בית החולים שניידר, בית החולים ברזילי באשקלון, בית לוינשטיין וזו רק רשימה חלקית.

החלוקה מתבצעת על ידי מתנדבי דובוני החלמה וצוות קומנדו שמוכשר לחלק דובוני החלמה. אנחנו תמיד משתדלים לתאם עם הנהלה או עם האחראי במחלקות השונות.
אנחנו בדובוני החלמה אוהבים לשתף פעולה עם הצוותים הרפואיים שכן הם יודעים הכי טוב למי לתת קודם ולאילו חולים יש דחיפות גדולה יותר להעניק דובוני החלמה.

לעיתים החלוקה גם מתבצעת בשיתוף עם מתנדבים בארגונים אחרים שמסייעים למחלקות בבתי חולים. לפני החלוקה כל מתנדב שלנו עובר הדרכה שכן דובוני החלמה הם משהו מיוחד והחלוקה שלהם מתבצעת בהתאם לשיטה מאוד מסודרת.

בנוסף דובוני החלמה מחולקים לבתי שיקום, קבוצות תמיכה לחולים או לנפגעי טראומות. דובוני החלמה חולקו גם לנפגעי טרור רבים, משפחות שכולות ולנכי צה"ל כי מאוד חשוב לנו להעניק אהבה למי שנפגע בפעולות איבה ובמלחמות ישראל.

אומנם הפעילות העיקרית של דובוני החלמה היא בארץ, דובוני החלמה משתדלים לשלוח חיבוקים לעולם במקומות מוכי אסון או איפה שצריכים את החום והאהבה שלהם. בין השאר דובוני החלמה חיבקו ילדים ומבוגרים בהודו, סרי לנקה, קונגו, קניה ומקומות נוספים בעולם.דובוני החלמה מחבקים את החיילים בזמן מלחמת לבנון השנייה

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English