מתנדבים בדובוני החלמה - דובוני החלמה
הבית > מתנדבים בדובוני החלמה

להתנדב מכל הלב

עמותת דובוני החלמה היא עמותה ללא מטרת רווח שלא משלמת משכורות וכל כולה מנוהלת בהתנדבות לכן פעילותנו תלויה במתנדבים כדי להמשיך לחבק ולעשות טוב. אנחנו מאמינים שלעשות טוב לזולת מעניק משמעות לחיים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת דובוני החלמה ולחבק את הזולת ביחד איתנו. ישנם מספר דרכים להתנדב בדובוני החלמה.

חלוקת דובוני החלמה
חלוקת דובוני החלמה דורשת רגישות לזולת. מתנדב שמחלק דובוני החלמה חייב להיות מודע למצב הרגיש שבהם נמצאים החולים. כל שעליו לעשות הוא להגיע עם חיוך מהלב, להסביר בקצרה מה מהות הדובון, להעניק את הדובון ולהמשיך הלאה. את הפעם הראשונה בדרך כלל תעשו עם מתנדב יותר מנוסה. יש עדיפות למתנדבים עם רכב. ניתן גם לתאם עם בית חולים קרוב לאזור מגוריכם. במידה ואין לכם רכב, תוכלו להירשם אצלנו ונשמח לצרף אתכם לחלוקה הקרובה.

משנעים מכל הלב
דובוני החלמה היא עמותה קטנה שכל כולה מורכבת ממתנדבים. כדי לאסוף ולהעביר דובונים אנחנו תלויים בטוב ליבם של אנשים. אנחנו נשמח אם תתגייסו לסייע בשינועים בעת הצורך. אם אתם נמצאים הרבה בדרכים ורוצים לשלב את ההתנדבות, זו גם אפשרות שיכולה להתאים. השינועים הנחוצים הם מבתי ספר או תורמים שאוספים את הדובונים עד אלינו, שינועים לבתי חולים ביום החלוקה וכ"ו. הדובונים לא עושים רעש ובני לוויה טובים בעת נהיגה.

גיוס משאבים
דובוני החלמה תלויה בתרומות להמשך הפעילות ומחפשת מתנדבים שמעוניינים לגייס משאבים ותרומות עבור מאמצי דובוני החלמה. רוב התרומות עד כה התקבלו בדמות הדובונים וללא תרומות, העמותה לא יכולה להגיע ליותר אנשים. כמובן כל מי שמעוניין לגייס תרומות עבור דובוני החלמה מוזמן ליצור קשר איתנו וללמוד באופן מעמיק על דובוני החלמה ופעילותה.

בקרוב נוסיף עוד דרכים שבהם ניתן להתנדב.

התנדבות שיקומית
יוזמה ממש חדשה של דובוני החלמה שמותאמת לאנשים שנמצאים בתהליך שיקומי מבחינה פסיכולוגית או פיזית ורוצים לחלק דובוני החלמה. התנדבות שיקומית מתואמת מול מטפלים שמעוניינים ללוות את התהליך ולהמליץ על מטופל אשר נמצא בתהליך שיקום ומעוניין לחלק דובוני החלמה כדי לעשות טוב לאחרים וגם לקבל הרגשה חיובית שמתקבלת כתוצאה מהנתינה. בהתחלה ניתן לקבל כמות קטנה של דובוני החלמה לחלוקה.

 
 
הדובונים בפייסבוק
עמותת דובוני החלמה- מספר עמותה רשומה 580455350 | © כל הזכויות שמורות | Design by Oren Fait | Developed by Evyatar Amitay
English